Regionaal Data Team Zuid-Holland

Wie zijn wij?

Regionaal Data Team Zuid-Holland

In Zuid-Holland is het Regionale Data Team actief om wegbeheerders te ondersteunen bij het digitaliseren van de data top 15. In het team zitten experts op de verschillende data-items die graag helpen bij deze opgave.

Diederik Dijkema (d.dijkema@pzh.nl - Programmacoördinator)
Leon Deckers (l.deckers@bereiknu.nl- Incidenten)
Dick Hillen (dick.hillen@bereiknu.nl - Wegwerkzaamheden)
Joost Hormann (j.hormann@dtvconsultants.nl - iVRI’s – slimme verkeerslichten)
Bart Sligter (b.sligter@mrdh.nl - iVRI’s – slimme verkeerslichten)
Jillis Mani (jo.mani@pzh.nl - Brugopeningen)
Ron van Noortwijk (rj.van.noortwijk@pzh.nl - Fiets)
Simon Ceulemans (s.ceulemans@mrdh.nl - Fiets)
Carly Stam (c.stam@bereiknu.nl - Communicatie)

Heb je een vraag mail dan naar Diederik Dijkema (Programmacoördinator) d.dijkema@pzh.nl of benader een van de data-experts.